sluiten

Eindelijk overzicht in je business met ‘Orcaby’

Fotograaf: Arlette van Eck | ACphotography

terug naar alle artikelen

image

In 2026 lanceerden ondernemers Rick Parie (Parie Solutions) en Esther de Vroomen-Nelen (Miss Troubleshooter) een nieuw groeiplatform voor het MKB: Orcaby. Deze alles-in-één softwaretool is speciaal ontwikkeld voor bedrijven die klaar zijn met losse systemen, onlogische klantreizen, onboarding van personeel en handmatig werk.

Eén centrale plek voor sales, marketing en automatisering

Orcaby brengt als alles-in-een tool structuur, overzicht en schaalbaarheid in je bedrijf. Alles wat normaal versnipperd zit over vijf of zes tools, zoals salesfunnels, websites, e-mailmarketing, agenda’s, klantcommunicatie, betaalpagina’s en leeromgevingen, komt nu samen op één plek.

Het doel is helder: MKB-ondernemers helpen om slimmer te werken en sneller te groeien, zonder technische rompslomp. Orcaby wordt volledig ingericht op maat, zodat het direct voor je werkt, zonder dat je zelf iets hoeft te bouwen. Hierna kun je het wel zelf beheren!

Ook HR-processen en klantonboarding kunnen volledig worden ingericht, van eerste contact tot interne workflow. Zo wordt niet alleen je klantreis sterker, maar ook je teamstructuur en interne communicatie efficiënter en consistenter.

Orcaby is méér dan software

Orcaby is geen standaard softwarepakket dat je zelf moet uitvinden. Elk onderdeel wordt ingericht op basis van jouw processen, aanbod en klanten. We nemen de complete inrichting uit handen. Van strategie en structuur tot technische inrichting, branding en automatisering.

Tijdens de intake wordt gekeken welke processen efficiënter kunnen, waar automatisering tijdwinst oplevert en hoe het ideale proces eruitziet. Op basis daarvan bouwt het team een volledig werkend systeem, afgestemd op jouw bedrijf.

Of je nu klantcommunicatie wilt centraliseren, een leeromgeving wilt opzetten, of je salesfunnels en onboardingprocessen wilt automatiseren, het kan allemaal in Orcaby.

De mensen achter Orcaby

Achter Orcaby staan twee ondernemers met een gedeelde missie: groei versimpelen.
Rick Parie is technisch proces specialist in slimme systemen, automatisering en platform architectuur. Zijn bedrijf Parie Solutions hielp de afgelopen jaren tientallen ondernemers met het stroomlijnen van hun digitale processen.

Esther de Vroomen-Nelen, bekend als Miss Troubleshooter, is expert in positionering, sales en strategische bedrijfsgroei. Zij begeleidt ondernemers in het bouwen van een kloppend businessmodel en weet als geen ander waar MKB’ers in vastlopen als ze willen opschalen.

Samen ontwikkelden zij software die niet alleen technisch sterk staat, maar ook strategisch klopt. Orcaby is gebouwd voor ondernemers die grip willen op hun processen, professionaliteit willen uitstralen en ruimte willen maken voor groei.

De eerste klanten zijn inmiddels live en enthousiast!

Connected Intelligence | groeien als ondernemer

Meer weten?
Vraag de brochure aan via www.orcaby.nl of neem contact op voor een demo 076-2066099!

delen

Orcaby

Markt 17
4875 CB Etten-Leur
076-2066099

orcaby.nl

Ook interessant