Je hebt ons misschien al eens meegemaakt. Tijdens een event in Tilburg of Waalwijk. Waar de sfeer klopte, het eten met aandacht was gemaakt, en gesprekken langer doorgingen dan gepland.
Toen we begonnen, was het niet ons plan om het ‘groots’ aan te pakken. We wilden het gewoon anders doen dan wat we zagen in de cateringwereld. Minder voorspelbaar, en weg van de standaard buffetten. Wat begon aan de keukentafel, is inmiddels uitgegroeid tot een team dat jaarlijks meer dan 300 evenementen organiseert.
Inmiddels zijn we vijftien jaar verder. En dat idee van toen — dat leeft nog steeds. We werken met een team dat oog heeft voor detail, maar het grotere geheel niet uit het oog verliest.
De laatste jaren maken we daarin ook bewustere keuzes. We kijken waar we kunnen verduurzamen, hoe we lokale producten nog beter kunnen inzetten en hoe we het milieu zo min mogelijk belasten.
Niet omdat het ‘moet’, maar omdat het logisch voelt. Bijvoorbeeld door vaker samen te werken met boeren en leveranciers uit de buurt, of door reststromen in de keuken slim te verwerken. Kleine stappen, die samen toch veel betekenen. En omdat we geloven dat beleving prima hand in hand kan gaan met zorg voor de wereld om ons heen.
"Aandacht is ons mooiste ingrediënt – dat proef je terug in alles wat we doen."
We hebben een plek gevonden die past bij wie we zijn en hoe we werken: Villa 1855 — de voormalige Villa Vier Jaargetijden in het hart van Tilburg.
Een karakteristieke locatie, met een verhaal en een tuin die uitnodigt tot samenzijn.
Voor zakelijke bijeenkomsten, diners, netwerkavonden of andere momenten die net even anders mogen zijn.
We blijven graag bij je langskomen. Op die ene parkeerplaats, in een weiland of loods.
Maar vanaf nu kun je dus ook naar óns komen.
En of je dan kiest voor een sfeervolle barbecue in onze tuin, een foodtruckfestival op je eigen terrein, of gewoon een event waar alles klopt — wij zorgen dat het voelt zoals het moet voelen. De vorm kan verschillen. De aanpak niet. We nemen werk uit handen, denken mee, en zorgen dat jij vooral kunt genieten van het moment.
Deze zomer organiseren we graag iets dat bijblijft.
Gewoon: Cookaholics, zoals je ons kent — maar dan nu met een eigen locatie.
Benieuwd hoe dat eruitziet? Je bent van harte welkom om het zelf te komen ervaren.
Maandag 8 september organiseert Netwerk Brabant het Brabants Netwerkdiner op deze prachtige locatie, wees welkom! Meer informatie en de mogelijkheid om aan te melden
Tags